Tingimused

Broneerides hotelliveeb.ee portaali vahendusel hotellipaketi, kinnitate et olete lugenud kasutajatingimusi ning nõustute nendega.

Mõisted

Haldaja – Hotelliveeb.ee portaali haldaja on Hotelweb OÜ. Registrikood: 11562273. Aadress: Ehitajate tee 114, Tallinn.

Kasutaja – Hotelliveeb.ee portaali kasutav isik.

Hotell – Majutuspakettide müümiseks ja/või reklaamimiseks Hotelliveeb.ee portaaliga liitunud majutus- ja muude teenuste pakkuja.

Üldine

Hotelliveeb.ee portaal on online broneerimissüsteem, mis vahendab hotellide majutuspakette.  Kuigi Hotelliveeb.ee portaali haldaja teeb kõik endast oleneva, et Hotelli, majutuspaketi ja lisateenuste kohta käiv info oleks õige ja ajakohane, ei vastuta portaali haldaja Hotelli sisestatud info eest. Hotell kohustub avaldama ainult sellist teavet, mis pole eksitav, ebatäpne, väär ja mille üldsusele edastamine pole keelatud Eesti Vabariigi seadustega. Kui selgub, et Hotelli poolt edastatud ja Hotelliveeb.ee vahendusel avaldatud teave rikub käesoleva punkti tingimusi, siis kohustub Hotell nimetatud teabe viivitamatult Hotelliveeb.ee veebisaidilt eemaldama. Hotelli poolt Hotelliveeb.ee portaalile edastatud teabe õigsuse ja Eesti Vabariigi seadustele vastavuse eest vastutab ainult Hotell. Hotelliveeb.ee portaalis esitatud hotellitasemed on mõeldud vaid üldiseks juhindumiseks ning Hotelliveeb.ee portaali haldaja ei garanteeri taseme täpsust.

Hotellid, kes kasutavad Hotelliveeb.ee portaali majutus- või muude teenuste pakkumiseks on sõltumatud töövõtjad ning ei ole Hotelliveeb.ee agendid ega töötajad. Hotelliveeb.ee ei vastuta vastavate teenusepakkujate tegevuse, tegevusetuse, lubaduste, garantiide, rikkumiste või hooletuse eest ega mingi sellest tuleneva vigastuse, surma, varalise kahju ega muu kahju või kulu eest. Hotelliveeb.ee portaali haldaja ei vastuta ega maksa kompensatsiooni ühegi viivituse, tühistamise, ülebroneerimise, streigi, vääramatu jõu või muu põhjuse korral, mis on Hotelliveeb.ee portaali haldaja otsese kontrolli alt väljas, ning puudub vastutus mis tahes täiendava kulu, puudujäägi, viivituse, muutuse või mis tahes valitsuse või asutuse tegevuse eest.

Hotelliveeb.ee portaali haldaja ei vastuta ühegi otsese, kaudse, karistusliku, juhusliku, erakorralise või teisese kahju eest, mis tuleneb veebisaidi kasutamisest, mittekasutamisest või viivitusest kasutamisel või on sellega seotud, või mis tahes veebisaidi kaudu saadud teabest, tarkvarast, toodetest ja teenustest või muul viisil veebisaidi kasutamisest, kas lepingu alusel, lepinguväliselt, range vastutuse alusel või muul alusel, isegi kui Hotelliveeb.ee portaali haldajat on kahjude võimalikkusest teavitatud.

Maksmistingimused

Kohapeal maksmine - Hotellipaketi eest on võimalik tasuda saabumispäeval hotellis kohapeal, juhul kui paketti müüv Hotell on paketi maksetingimustes vastava võimaluse aktiveerinud.

Krediitkaardiga garanteerimine - Aktsepteerime järgmisi krediitkaarte: Visa ja Master Card. Teie krediitkaardi informatsioon saadetakse Hotellile kasutades turvalist ühendust. Kasutatakse kõige turvalisemat saadaolevat tehnoloogiat - kõik teie personaalne informatsioon ja krediitkaardi andmed krüpteeritakse. Kasutatakse "Secure Socket Layer" (SSL) tehnoloogiat. Serveri sertifikaat on välja antud meile Thawte poolt. Teie tellimuse andmeid ei edastata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult hotellis.

Pangalingi kaudu - Peale maksekorralduse tegemist vajutage kindlasti nuppu "TAGASI KAUPMEHE JUURDE" - see annab meile teada, et olete makse sooritanud. Panga ja ostja vaheline side on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Panga ja hotelliveeb.ee keskkonna vahel liikuv informatsioon on varustatud digitaalsete allkirjadega. Hotelliveeb.ee ei saa teada Teie pangakonto infot vaid ainult seda, kas makse sooritati või mitte.

Broneeringu muutmine

Broneeringus olevate ööbijate nimesid ning broneeringu tegemisel sisestatud lisainformatsiooni on teil võimalik muuta igal ajal. Kui te olete registreerunud kasutaja, siis logige oma kontosse ning avage broneeringute menüü, seal on teil võimalik broneeringu andmeid muuta. Kui te ei ole registreerunud kasutaja, siis kasutage broneeringu kinnitusel olevaid broneeringu numbrit ning pin-koodi ning avage hotelliveeb.ee lehel "minu broneering" menüü ning täitke nõutud väljad. 

Broneeringu tühistamine

Hotell määrab iga paketi kohta eraldi tühistamistingimused. Pärast hotellipaketi valikut palutakse Teil tutvuda konkreetse paketi tühistamistingimustega. Broneeringu tühistamistingimused on alati märgitud ka broneeringu kinnitusel. Juhul kui olete valinud broneerimisel "maksa kohe" valiku (epank, järelmaks, kinkekaart) ning olete hiljem sunnitud broneeringu tühistama ja konkreetse paketi tühistamistingimused seda võimaldavad, siis väljastatakse Teile broneeringu maksumuse ulatuses Hotelliveeb.ee kinkekaart. Kui broneering tühistatakse hiljem kui tühistamistingimustes lubatud, siis broneeringu maksumust ei kompenseerita ning kinkekaarti makstud broneeringu eest ei väljastada. Kui broneerimisel valiti makseviisiks "garanteerimine pangakaardiga," ning tühistamine toimub kooskõlas tühistamistingimustega, siis pangakaardilt raha maha ei võeta. Juhul aga kui tühistamine toimub hiljem kui broneeringu tingimustes lubatud, siis debiteeritakse Teie pangakaardilt kogu broneeringu maksumus.

Hotell määrab iga paketi kohta eraldi tühistamistingimused. Pärast hotellipaketi valikut palutakse Teil tutvuda konkreetse paketi tühistamistingimustega. Broneeringu tühistamistingimused on alati märgitud ka broneeringu kinnitusel. Juhul kui olete valinud broneerimisel "maksa kohe" valiku (epank, järelmaks, kinkekaart) ning olete hiljem sunnitud broneeringu tühistama ja konkreetse paketi tühistamistingimused seda võimaldavad, siis väljastatakse Teile broneeringu maksumuse ulatuses Hotelliveeb.ee kinkekaart. Kui broneering tühistatakse hiljem kui tühistamistingimustes lubatud, siis broneeringu maksumust ei kompenseerita ning kinkekaarti makstud broneeringu eest ei väljastada. Kui broneerimisel valiti makseviisiks "garanteerimine pangakaardiga," ning tühistamine toimub kooskõlas tühistamistingimustega, siis pangakaardilt raha maha ei võeta. Juhul aga kui tühistamine toimub hiljem kui broneeringu tingimustes lubatud, siis debiteeritakse Teie pangakaardilt kogu broneeringu maksumus. Kõik tühistamised peavad olema tehtud läbi Hotelliveeb.ee portaali.

Hotelliveeb.ee portaali kasutamine

Hotelliveeb.ee portaal on mõeldud üksnes klientide abistamiseks reisimisega seotud majutuse ja muude teenuste kättesaadavuse väljaselgitamisel ning kehtivate broneeringute tegemisel või muul viisil Hotelliga tehingute sõlmimisel ja mitte ühelgi muul otstarbel. Kinnitate, et olete vähemalt 18 aastat vana ning et Teil on seaduslik õigus lepingu sõlmimiseks ning lubate kasutada veebisaiti vastavalt kõigile siin nimetatud nõuetele ja tingimustele. Kinnitate, et vastutate rahaliselt veebisaidi kasutamise eest (ning ka selle eest, kui Teie kontot kasutavad teised inimesed, sh Teiega koos elavad alaealised). Kinnitate, et kontrollite alaealiste veebisaidi kasutust Teie nimel või teie konto kaudu. Samuti garanteerite, et veebisaidi kasutamisel Teie või Teie leibkonna liikmete esitatud teave on tõene ja täpne. Igasuguste eranditeta on keelatud spekulatiivne, vale või petlik broneerimine või broneerimine nõudluse ootuses. Lubate, et kasutate Hotelliveeb.ee broneerimissüsteemi ainult seaduslike broneeringute või ostude tegemiseks Teie või mõne teise isiku jaoks, kelle nimel Teil on seaduslik õigus tegutseda. Mõistate, et broneerimissüsteemi liigse või väära kasutamise tulemusena võidakse teil süsteemile juurdepääs keelata.

Kasutaja isikuandmed

Registreerudes Hotelliveeb.ee kasutajaks või broneerides hotellipakett läbi Hotelliveeb.ee portaali annab kasutaja nõusoleku oma isikuandmeid töödelda ja saada edaspidiseid teateid Hotelliveeb.ee portaali haldajalt.
Kasutaja saab igal ajahetkel loobuda teadete saamisest Hotelliveeb.ee’lt.
Hotelliveeb.ee haldaja ei anna kasutaja isikuandmeid üle kolmandatele isikutele, v.a. majutusasutusele (kuhu on kasutaja teinud broneeringu) toote või teenuse osutamiseks. Loe lähemalt siit.

Lingid muudele saitidele

Hotelliveeb.ee portaal võib sisaldada hüperlinke veebisaitidele, mida ei halda Hotelliveeb.ee. Need hüperlingid on antud informatiivsel eesmärgil. Hotelliveeb.ee portaali haldaja ei kontrolli neid veebisaite ning ei vastuta nende sisu ega kasutamise eest. Hüperlinke pakkudes ei propageeri Hotelliveeb.ee nende veebisaitide materjali ega viita mingile sidemele nende haldajatega.

Tingimuste muudatused

Hotelliveeb.ee portaali haldaja jätab endale õiguse muuta nõudeid, tingimusi ja märkusi, mille alusel veebisait tegutseb, ning Teie lubate ja kinnitate, et järgite neid nõudeid, tingimusi ja märkusi, mis kehtivad ajal, kui Te veebisaiti ja selle võimalusi kasutate.

Pretensiooni esitamise kord

Juhul kui teil on pretensioone majutusteenuse puudustega, siis palun saatke kaebus kirjalikult aadressile tagasiside(ät)hotelliveeb.ee.

Kui teil on kaebus veebisaidil olevate mis tahes hinnangute, kommetaaride või materjalide kohta, siis palun saatke kaebus kirjalikult (esitades võimalikult palju teavet) aadressile:  tagasiside(ät)hotelliveeb.ee