Hotelliveeb.ee tutvustus

Hotelliveeb.ee – broneeri lihtsalt!

Eesti esimene omalaadne online-broneeringute portaal Hotelliveeb.ee pakub võimalust broneerida Eesti hotellide tube ja majutuspakette reaalajas. Broneeringute tegemine on kiire, lihtne ja kasutajasõbralik. Leidlik otsingusüsteem võimaldab Teil võrrelda erinevate hotellide pakkumisi ning valida endale sobivaim. Ja mis kõige tähtsam – ei mingeid broneerimis- või lisatasusid! Hotelliveeb.ee portaaliga on liitunud rohkem kui 100 hotelli üle Eesti.

• Paljude võimalustega, kuid lihtne otsingumootor aitab Teil leida soovitud tingimustele vastava majutuspaketi.

• Broneerimine toimub reaalajas – ei mingit ootamist, nii et soovitud majutuspaketi saadavust näeb kohe.

• Kõik ühes kohas – Hotelliveeb.ee keskkonnas on esindatud enamik Eesti hotellidest oma pakettidega, mida on kerge omavahel võrrelda ning leida enda jaoks sobivaim.

• Paindlikud maksevõimalused – tavaliselt nõuavad online-broneerimissüsteemid tasumist koheselt, kuid Hotelliveeb.ee portaalis on sõltuvalt paketist võimalik maksta e-panga kaudu, garanteerida oma tellimus krediitkaardiga või tasuda paketi eest alles saabumise päeval hotellis.

• Preemiapunktide programm – igalt ostult teenite Te preemiapunkte, mille eest on võimalik Hotelliveeb.ee keskkonnas soetada erinevaid tooteid või hotellipakette.

• Kõik hinnad on lõplikud – ei mingeid eri- ega lisatasusid.

 

Võta meiega ühendust:

Telefon: 6843330
Mobiil: 56970330
E-mail: info@hotelliveeb.ee
Skype: hotelliveeb.ee
E-R kell 9:00 - 17:00
Kontori aadress: Ehitajate tee 114-4, Tallinn 13517 (I korrus)
Juriidiline nimi: Hotelweb OÜ (reg.kood: 11562273)