Makseviisid

Broneeringu tühistamine

Kui te teete broneeringu, siis te aktsepteerite ja nõustute hotelli vastavate reeglitega, mis kehtivad tühistamise ja mitteilmumise korral. Lisaks nõustute te täiendavate hotelli (lepingu) tingimustega, mis võivad kehtida teie broneeringule või hotellis peatumisele ja hotelli poolt pakutavatele teenustele või toodetele. Iga hotelli üldised mitteilmumisel ja tühistamisel kehtivad reeglid on saadaval meie veebisaidil ning lisaks on need nähtavad broneeringu tegemise ajal ja broneeringut kinnitavas e-kirjas.

Broneeringu vaatamiseks, muutmiseks või tühistamiseks vaadake broneeringut kinnitavat e-kirja ning järgige seal olevaid juhiseid. 

MAKSEVIISID

Hotellis kohapeal maksmine

Hotellipaketi eest on võimalik tasuda saabumispäeval hotellis kohapeal, juhul kui paketti müüv hotell on paketi maksetingimustes vastava võimaluse aktiveerinud. Peale broneeringu tegemist klikkige makseviisil „kohapeal maksmine“ ja kinnitage broneering. Sellise makseviisi valiku puhul toimub hotellipaketi eest maksmine saabumispäeval hotellis kohapeal.

Pangakaardiga garanteerimine

Juhul kui Te ei soovi hotellipaketi eest tasuda broneeringu tegemise hetkel, vaid saabumispäeval hotellis kohapeal, siis on Teil võimalik garanteerida oma broneering pangakaardiga. Garanteerides broneering pangakaardiga, annate hotellile õiguse, tühistamistingimuste mittetäitmise korral, võtta broneeringu kogusumma Teie kaardilt maha. Aktsepteerime järgmisi kaarte: Visa ja Master Card. Peale broneeringu tegemist klikkige makseviisil „Pangakaardiga garanteerimine“ ja sisestage oma kaardi andmed ning kinnitage broneering.

Teie pangakaardi informatsioon saadetakse hotellile kasutades turvalist ühendust. Kasutatakse kõige turvalisemat saadaolevat tehnoloogiat - kõik teie personaalne informatsioon ja pangakaardi andmed krüpteeritakse. Kasutatakse "Secure Socket Layer" (SSL) tehnoloogiat. Serveri sertifikaat on välja antud meile Thawte poolt. Teie tellimuse andmeid ei edastata kolmandatele isikutele, neid kasutatakse ainult hotellis. Teie pangakaardiandmed edastatakse ja salvestatakse krüpteeritult.

Pangalingi kaudu (E-pank)

Peale broneeringu tegemist klikkige soovitud panga lingile, mis suunab Teid koos hotelliveeb.ee poolt edastatud makseinformatsiooniga valitud internetipanka. Panga ja hotelliveeb.ee keskkonna vahel liikuv informatsioon on varustatud digitaalsete allkirjadega. Hotelliveeb.ee ei saa teada Teie pangakonto infot vaid ainult seda, kas makse sooritati või mitte. (Broneeringut on võimalik tühistada vastavalt paketile määratud tühistamistingimustele. NB! Broneeringu tühistamise korral ei tagastada makstud summat, kuid saate sama summa väärtuses Hotelliveeb.ee kinkekaardi. Hotelliveebi kinkekaart kehtib aasta ja võimaldab tasuda kõikide Hotelliveebis olevate pakkumiste eest).

LHV järelmaksuga tasumine

Peale broneeringuväljade täitmist valige makseviisiks "tasu järelmaksuga" valik. Vastus taotlusele antakse automaatselt ja seda mõne minutiga. Sissemakse alates 0 eurost. Intress on alates 15,9% ja see arvutatakse laenujäägilt. Järelmaksu tingimused: a) taotleja miinimum sissetulek 250 eurot kuus, b) lepingu pikkus kuni 48 kuud. Järelmaksu partner on LHV pank.

Broneeringut on võimalik tühistada vastavalt paketile määratud tühistamistingimustele. NB! Broneeringu tühistamise korral ei tagastada makstud summat, kuid saate sama summa väärtuses Hotelliveeb.ee kinkekaardi. Hotelliveebi kinkekaart kehtib aasta ja võimaldab tasuda kõikide Hotelliveebis olevate pakkumiste eest.Broneeringut on võimalik tühistada vastavalt paketile määratud tühistamistingimustele. NB! Broneeringu tühistamise korral ei tagastada makstud summat, kuid saate sama summa väärtuses Hotelliveeb.ee kinkekaardi. Hotelliveebi kinkekaart kehtib aasta ja võimaldab tasuda kõikide Hotelliveebis olevate pakkumiste eest